Pierwsze zajęcia w roku szkolnym 2016/17

W roku szkolnym 2016/17 pierwsze zajęcia odbędą się 05.09.

Najwięcej zmian czeka na naszych gitarzystów, którzy w tym roku zajęcia będą mieli w Wejherowie w poniedziałki i wtorki, a w Rumi - w czwartki.

Ponadto przenosimy starszą grupę Szkrabów z soboty na wtorek - godzina 17:00, a Niemowlaki na poniedziałek - godzina 16:10. Planujemy utrzymać 2 grupy Szkrabów w Wejherowie w soboty oraz wprowadzić Niemowlaki w Rumi.

Po urlopach wracają do nas nauczycielki:
mgr Ewelina Klein - flet, wokal, Szkraby i Muzyka (wtorek)
mgr Patrycja Klein (wcześniej Szadkowska) - flet, Niemowlaki w Krainie Dźwięków
mgr Agata Jasińska - wokal, keyboard (Rumia)

Nadal uczyć u nas będą:
mgr Karolina Szczepańska - programy Yamaha Education System
mgr Aleksandra Kluz - flety, Szkraby i Muzyka (Rumia i Wejherowo-sobota)
mgr Marta Szefke - wokal, keyboard
lic Mateusz Bliskowski - gitary
Grupy mgr Aleksandry Janus w tym roku szkolnym będą miały zastępstwo z mgr Karoliną Szczepańską lub mgr Martą Szefke.

Przypominamy, że 10-11.09 w naszych placówkach odbędą się Dni Otwartych Drzwi. W godzinach 11:00-17:00 będziemy do Państwa dyspozycji w Wejherowie przy ul. 3 Maja 23D oraz w Rumi przy ul. Abrahama 15. Będzie można skorzystać z bezpłatnych lekcji próbnych, porozmawiać z nauczycielami i dyrekcją oraz przyprowadzić swoich znajomych. Za każdego znajomego, który zapisze się do nas, osoba polecająca otrzyma rabat 50% na miesiąc czesnego.

Do zobaczenia!