Świąteczny Koncert Charytatywny

Świąteczny Koncert Charytatywny w Wejherowie oraz Koncert Świąteczny w Rumi.
Zapraszamy serdecznie na nasz Świąteczny Koncert Charytatywny, w którym wystąpią uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej YAMAHA w Wejherowie. W programie zespołowe wykonania kolęd i pastorałek, tylko muzyka na żywo.
Podczas tegorocznego koncertu zostanie zorganizowania zbiórka pieniędzy na rehabilitację Tomasza Nowak - naszego byłego ucznia, który uległ ciężkiemu wypadkowi. Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, prosimy również o wsparcie rzeczowe kiermaszu świątecznego, który będzie towarzyszył koncertowi.

"Lista obrażeń, jakich doznał Tomek jest długa: złamany kręgosłup, stłuczenie płuc, złamania twarzoczaszki, połamane kręgi, obrzęk rdzenia. Nie wiemy, co przyniesie przyszłość. Jedyną szansą na sprawność jest długa i kosztowna rehabilitacja.
Tomek to wojownik. “Rambo” – tak mówią na niego nasi znajomi i… coś w tym musi być. Po miesiącu powoli zaczyna sam oddychać i mówić. Wierzymy, że odzyskamy, chociaż część możliwości sprzed wypadku. Tomek to przecież bardzo aktywny facet (...)"
zbiórka na siepomaga: https://www.siepomaga.pl/rambo

Nad prawidłowym przebiegiem zbiórki czuwać będzie Fundacja Votum

Liczymy na Państwa pomoc, obecność i wsparcie finansowe zbiórki!
Karolina i Marcin Szczepańscy

WEJHEROWO 21.12.2019 godz. 16:00 w Kościele NMP Królowej Polski, ul. Rybacka 22

Po raz pierwszy przygotowaliśmy również odrębny program w Rumi:

RUMIA 22.12.2019 o godz. 15:00 w Klubie Paradialnym przy Kościele pw. św Józefa i św. Judy Tadeusza, ul. Podgórna 1.

Wstęp wolny!
Zapraszamy!